Vítejte na webových stránkách videoškolám.cz

AKTUALITY

UPOZORNĚNÍ: dne 30.3.2016 došlo ke změnám v registračním systému základních a středních škol. Pokud byla Vaše registrace provedena před tímto datem, je potřeba provést novou registraci kliknutím zde.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: dne 30.3.2016 došlo ke změnám v registračním systému organizací. Více informací ZDE.

UPOZORNĚNÍ: Distribuce preventivního hraného filmu Jakub do škol je předběžně plánována na září 2016. O přesném termínu vás budeme v dostatečném předstihu informovat.

Registrační formulář pro školy

Pokud nemáte vytvořen účet, zaregistrujte se prosím kliknutím zde.

Přihlášení

V případě problémů s registrací nebo přihlášením nás neváhejte kontaktovat na e-mail: podpora@videoskolam.cz

UPOZORNĚNÍ

Preventivní filmy Mezi stěnami (2007, r. David Vigner), Mezi nimi (2010, r. David Vigner), Sami (2012, r. David Vigner), Na hraně (2015, r. David Vigner) a doprovodné materiály k těmto filmům jsou určeny pouze pro základní a střední školy a jejich nekomerční užití do školní výuky na území České republiky. Veškerá práva výrobce a vlastníků autorských práv k obsahové náplni jsou vyhrazena. Neautorizované rozmnožování, úpravy, komerční projekce, pronájem, výměna, půjčování, jakákoliv forma přenosu DVD (ISO) disku nebo jeho části jsou zakázány. Porušování práv vlastníka autorského práva bude stíháno podle platných právních předpisů. 

Partnerský web:

Vyšla kniha ZA DVEŘMI ŠKOLY

Preventivní projekty